PR2Peer Empowered by Visa: კომუნიკაციებისა და მარკეტინგის გასაძლიერებლად Visa-მ საქართველოში ღონისძიებას უმასპინძლა
თბილისი, 3 ოქტომბერი, 2024 – Visa-მ, ციფრული გადახდების მსოფლიო ლიდერმა, პირველად საქართველოში არაფორმალურ ღონისძიებას - PR2Peer Empowered by Visa უმასპინძლა. შეხვედრის ფარგლებში, Visa-ს კომუნიკაციებისა და მარკეტინგის გუნდმა პარტნიორ კომპანიებს გამორჩეული პროექტები, არსებული ტრენდები და საზოგადოებასთან ურთიერთობის წარმატებული მოდელები გაუზიარა.
„მოხარულები ვართ, რომ PR2Peer Empowered by Visa-ს ღონისძიებას პირველად საქართველოში ვუმასპინძლეთ. საქართველოში მარკეტინგი და კომუნიკაციები ერთ-ერთი წამყვანი დარგია. ჩვენი ინიციატივა, მიზნად ისახავს მარკეტინგისა და კომუნიკაციების სფეროს წარმომადგენლებისთვის საკომუნიკაციო პლატფორმის შექმნას, მათ გაძლიერებას, პარტნიორობების გაღრმავებას, ახალი იდეებისა და საინტერესო მიგნებების გაზიარებას,“ აღნიშნა დიანა კიღურაძემ, Visa-ს რეგიონულმა მენეჯერმა კავკასიის რეგიონში.
ღონისძიება ინტერაქციული სემინარის ფორმატში გაიმართა, სადაც მონაწილეებს შესაძლებლობა ჰქონდათ, კითხვა-პასუხის ფორმატში, შემოქმედებით გუნდთან ერთად, ემსჯელათ მარკეტინგისა და კომუნიკაციების სფეროში მიმდინარე აქტუალურ ტენდენციებსა და სტრატეგიულ პიარ მოდელებზე.

PR2Peer Empowered by Visa: Visa Hosted Event in Georgia to Strengthen Communications and Marketing
Tbilisi, October 3, 2024 – Visa, the world leader in digital payments, hosted an informal PR2Peer Empowered by Visa event in Georgia for the first time. During the meeting, Visa’s communications and marketing team shared outstanding projects, current trends and successful public relations models with partner companies.
“We are thrilled to host the PR2Peer Empowered by Visa event for the first time in Georgia. Marketing and communications stand as one of the most dynamic and influential sectors in the country. Our initiative aims to create a communication platform for marketing and communications professionals, strengthen their capabilities, deepen partnerships, share new ideas and interesting findings,“ noted Diana Kiguradze, Visa Regional Manager in the Caucasus region.
The event was held in the format of an interactive seminar, allowing participants to engage in discussions about current trends and strategic PR models in the marketing and communications field with the creative team, using a question-and-answer format.